Koszty życia w Irlandii – ankieta „Życia na Zielono”

Drodzy czytelnicy!

Jak wiecie, i co – mam nadzieję – widać na blogu, jednym z głównych celów jakie przyświecają „Życie na Zielono” jest dostarczenie możliwie obiektywnych, rzeczowych i – tam gdzie to możliwe – „mierzalnych” / liczbowych informacji o życiu w Irlandii, takich jak np. koszty życia.

Niestety, jak bardzo bym się nie starał, jako „jednostka”, mogę podać informacje dotyczące tychże kosztów tylko na podstawie własnego doświadczenia, co ogranicza mnie do Dublina i mojej konkretnej sytuacji życiowej. Ponieważ pytanie o koszty życia jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie trafiają na tego bloga, to bardzo chciałbym móc na nie odpowiedzieć bardziej szczegółowo niż dotychczas.

Aby to jednak zrobić potrzebuję informacji od Was, drodzy czytelnicy! Przychodzę więc do Was z uprzejmą prośbą o pomoc i poświęcenie kilku minut na wypełnienie tej ankiety. Ankieta jest oczywiście w 100% anonimowa, a jej możliwie szczegółowa analiza – jeśli uda mi się zebrać statystycznie istotną ilość odpowiedzi – zostanie opublikowana (nieodpłatnie, rzecz jasna) na blogu, więc posłuży ona interesowi ogółu.

Kliknij tutaj, aby przejść do ankiety!

Dziękuję za pomoc!

Michał

1 komentarz do “Koszty życia w Irlandii – ankieta „Życia na Zielono”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *